Co nas wyróżnia?

Kompleksowa opieka nad zakładem pracy

Zapewniamy kompleksową opiekę nad pracownikami, od szybkiej diagnostyki poprzez konsultacje medyczne, leczenie szpitalne, aż po rehabilitację. Dzięki  ponad 20 Poradniom Specjalistycznym i 11 Pracowniom Diagnostycznym oraz na miejscu laboratorium, możemy w ciągu jednego dnia przeprowadzić Pacjenta przez wszystkie niezbędne procedury medyczne.

Dodatkowo, prowadzimy konsultacje na terenie zakładu pracy, oferując udział Lekarza Medycyny Pracy w zakładowych komisjach BHP, przygotowanie opinii dla potrzeb komisji wypadkowej oraz pomoc w organizacji kursów pierwszej pomocy.

Usługi medyczne na najwyższym poziomie

Świadczymy usługi na europejskim poziomie, za co otrzymaliśmy Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym, wspomaganym przez sieć informatyczną, dzięki czemu wszystkie procedury medyczne przebiegają szybko i sprawnie.

Wykwalifikowani lekarze medycyny pracy

Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z bogatym dorobkiem naukowym. Wszystkie działania wynikające z ustawy o medycynie pracy podejmuje wyłącznie zespół lekarzy specjalistów, wymaganych ustawą o medycynie pracy. Dzięki temu zapewniamy profesjonalne i sprawne uzyskiwanie wszelkich zaświadczeń lekarskich.

Sprawna i przyjazna organizacja

KCM to nowoczesna i w pełni zinformatyzowana klinika, w której wszystkie formalności przebiegają szybko i sprawnie. Każda firma, korzystająca z naszych usług w ramach medycyny pracy otrzymuje pomoc indywidualnego Opiekuna, który koordynuje procesy związane z uzyskiwaniem niezbędnych zaświadczeń i przypomina o końcu ich ważności.